Hesap Oluştur

Şifremi Unuttum?

Hakkımızda

Nam Amortisör olarak otomobil amortisörleri üzerindeki 30 yıllık tecrübe, deneyim ve teknik birikimimizi Nam Gaz Springs Amortisör imalatına yönlendirilmiş bulunmaktayız.

Ankara’da Nam Gaz Springs Amortisör üretimi yapan ilk firma olmanın mutluluk ve gururunu yaşıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana şirketimizin temel politikası her zaman;

Temiz - Güven - Yüksek Kalite - Yüksek Teknolojik Standart - Kaliteli Hizmet olmuştur.

Daima büyümemiz devamlı geliştirilen fikirlerimiz ve müşterilerimiz ile aramızda dürüst çalışma ilkesine ve tesis edilen güvene dayanmaktadır.

İmalat Çeşitlerimiz (ürünlerimiz)

Otomobil Grubu

Renault, Skoda, Volkwagen, Ford, Seat, Mazda, Tofaş, Lada, Opel, Toyoto, Peugeot, Mercedes, Mitsubishi, BMW, Nissan, Fiat, Volvo vb... Ön kaput ve bagaj kaput amortisörleri.

Otobüs Grubu

Mercedes, Mitsubishi, Isızu, Magirus, Man, Scania vb...

Tır Grubu

Volvo, Mercedes, Daf, Man, Scania vb... Ön panjur ve yan dolap kapak amortisörleri.

Traktör ve İş Makinası Grubunun

Kabinlerinin ve cam kapaklarının amortisörleri.

Mobilya Grubu

Yatak bazaları, mutfak dolapları vb... amortisörleri.

Makina Gurubu

Makina kapakları, fotokopi mkinası, banka atmleri, hastane yatakları, engelli araçları, spor aletleri vb... amortisörleri.

Yukarıdaki saydığımız bütün araç ve aletlerin Nam Gas Springs Amortisör imalatı yapılmaktadır. Elektronik Neton ölçüm cihazlarımızla istediğimiz Newton kaldırma gücü sıfır hata ile gerçekleştrilmektedir.

NOT: Her marka otomobil bagaj ve kabut amortisörleri stoklarımızda mevcut olup verilen sipariş aynı gün değerlendirilir. 

Hedefimiz dürüst ve kaliteli hizmet vermektir.

 

 

TOP

hakkimizda